Menüü
+372 45 22 555
Voolu 4, Kuressaare

ML Tehnoabi

PUKSIIRABI

ML Tehnoabi on loodud eesmärgiga aidata ettevõtteid ja eraisikuid tehnilistele probleemidele lahenduste leidmisel, kui oled sattunud avariisse, jäänud ootamatult oma sõidukiga teele või vajab su sõiduk lihtsalt transportimist autoteenindusse.

Osutame puksiirteenust peamiselt Saaremaal, võimalus transportida kahte autot korraga. Vajadusel saame korraldada transporti üle Eestiliselt.

Meie puksiiril on peal vints, mille abil saab kiiresti puksiiri platvormi peale nii sõidukeid, mis liiguvad ise kui ka neid mis ise ei liigu ( avariilised ). Sammuti saame autoid kraavist, mudast, lumest välja aidata.

Puksiirabi kontakt: +372 45 22 557

KÄIVITUSABI

Käivitusabi pakume eelkõige siis, kui su sõidu- või veoauto ei taha käivituda. Levinumaks põhjuseks on siis tühi aku või immobilaiseri probleemid. Kui aku on tühi, siis ei ole alati vaja uut akut osta vaid piisab spetsiaalvahendite abil aku laadimisest(akuabi) või boosteri(akutäkk) abil sõiduk käivitada. Me saame teile seda käivitusabi pakkuda, sest meil on vastavad seadmed olemas. Kui teie sõiduk vajab käivitusabi, siis meie praktika kohaselt suudame seda 95%-l juhtudest lahendada. Kui aga mingil põhjusel see koha peal ei õnnestu, siis tuleb meie puksiir ja pukseerib teie sõiduki lähimasse remonditöökotta.

Käivitusabi kontakt: +372 45 22 557