MENÜÜ

Volkswagen teenindus

Teenindus

Garanteeritud kliendirahulolu ja teeninduskvaliteet – broneerige aeg kohe: +372 45 22 550 või info@mlauto.ee

Tänu meie põhjalikele teenustele saate muretult teele asuda. Dialoog-vastuvõtul teeme teiega koos sõiduki kontrolli – teie otsustate, mida teha soovite.

Varuosad

Volkswageni originaalvaruosadega teete alati õige valiku. Kõrge kvaliteet ning täielik sobivus teie sõidukiga: meie originaalvaruosade abil jääb teie Volkswagen 100% originaaliks isegi pärast remonditöid ja hooldust.

Economy-hooldus 5+

Suurepärane teeninduskvaliteet taskukohase hinnaga: Volkswagen 5+ teenindus. Säästke kuni 30%.

Volkswagen 5+ teenindus pakub teile mitmekülgset teenuste valikut teenindusega, mis peegeldab teie sõiduki turuväärtust, ning suurepärast varuosade kvaliteeti. Tänu meie eksperditeadmistele, Volkswageni varuosadele ning paljude aastate kogemusele sobivad meie teenused täiuslikult teie sõidukiga ning hõlmavad peaaegu kõiki teenuste liike. Otsustame koos, millised teenused ja varuosad sobivad kõige paremini teie vajadustele: Volkswageni originaalvaruosad, meie Economy-seeria varuosad või vahetusvaruosad. Loomulikult kaasneb nende kõigiga seadusjärgne kaheaastane garantii.

Volkswagen Service Cam

Rohkem aega kõigeks muuks. Kui teie Volkswagen on teeninduses, edastatakse teile Service Cami kaudu info sõiduki seisukorra kohta. Teile saadetakse e-kirja või tekstisõnumi teel video, kus on näha, milliseid töid on vaja teostada: töökotta helistada pole vaja, ning vajalikud tööd saate kinnitada või neist keelduda vaid mõne klõpsuga.

Garantii

Ostes uue auto, saate laiaulatusliku garantii, mis kehtib Euroopa Liidu riikides, Norras, Islandil, Liechtensteinis ja Šveitsis.

Garantii uutele autodele:

Volkswageni tarbesõidukite uus sõidukigarantii

Meie põhjalik nelja-aastane garantii hoolitseb teie sõiduki eest, et teie saaksite hoolitseda oma ettevõtte eest.Lahendame tasuta kõik tootmist või töökvaliteeti puudutavad probleemid, pakkudes teile meelerahu, et teie sõiduk on meie spetsialistide asjatundlikes kätes.

Põhjalik kaitse, millele teie ettevõte võib loota. Uutel Volkswageni tarbesõidukitel on kõigile materjalidele ja tehasetöödele kaheaastane garantii ilma läbisõidupiiranguta.

Lisaks antakse kolmanda ja neljanda aasta garantii, mis kehtib Läti, Leedu ja Eesti territooriumil.

Kolmanda ja neljanda aasta garantii aegub, kui sõiduk ületab järgneva läbisõidu:

Privaatsuspoliitika